Meist

Kui tahad meist rohkem teada, siis oled õiges kohas. Loe kuidas kaladele, krevettidele ja muudele veeelukatele paremat elu pakkuda.

Meie lugu

Antud leht sündis soovist jagada teadmisi ja nippe akvaristikast teiste inimestega ning soovist pakkuda vee lemmikloomadele parimat ja täisväärtuslikku elu.

Logol olev kala on koi kala, mis sümboliseerib Jaapanis armastust ja sõprust. Antud juhul sümboliseerib koi armastust ja kirge akvaristika vastu. Paljude inimeste jaoks on akvaristika lihtsalt hobi, kuid kui sul on kodus juba kolm akvaariumi ja mõtted on juba neljanda juures, siis sellest on saanud elustiil. Seega võib öelda, et akvaristika on elustiil!

Nagu juba öeldud, siis paljude jaoks on akvaristika hobi. Alguses soetatakse akvaarium sageli dekoratiivsel eesmärgil. Seejärel akvaariumis kalu, vähilaadseid või molluskeid pidades selgub peagi, et suletud ökosüsteemi haldamine vajab hoolitsust, teadmisi ja pühendumist. Edukale akvaristile on akvaariumikalade, veetaimede ja muu tundmaõppimine vältimatu, kuid samas paeluv tegevus looduse kogemiseks.

Antud lehelt võib leida:

  • Kasulikke teadmisi ja nippe akvaristikast
  • Informatsiooni taimede, kalade ja krevettide kohta
  • Postitusi, mis on suunatud veeloomade heaolule